The Bet (1)

26. února 2009 v 20:02 | preklad Sally |  The Bet
N/A: Story, ktorú prekladám so Sally baby (RID - odkaz sa mi hádzať nechce xD). Tak si to užite, lebo my si to užívame :P

Dav začal křičet, když známá skupina My Chemical Romance vstoupila na stage. Pro všechny v publiku to byl obyčejný koncert, prostě normální. Vše vypadalo, že je připraveno a může se začít.

Nicméně, když jste se zahleděli pořádně do veselých očí Raye Tora a přelétli jste pohledem lehce nervózní, ale dobře naučený výraz Franka Iera, mohli jste zpozorovat, že něco není v pořádku.

V tento žhavý, horký den se něco změnilo. Bylo pro Frankieho, mistra s Pansy, možné, aby způsobil to, že skoro-bůh Gerard zapomene text svých písniček?

Jak den utíkal a písničky hrály jedna za druhou, náš milý Frankie pomalu ztrácel víru a už ani nedoufal. Ray Toro se v duchu zasmál.

Když poslední song, ještě před přestávkou a přídavkem, končil, Frank se chytil příležitosti.
Přiblížil se ke Gerardovi zezadu.

Když Gerard zrovna zpíval, ,,Tell me I'm a bad man, kick me like a stray, tell me I'm an angel, take this to my grave...." Frankie přehodil kytaru za sebe a sjel rukou Gerardovi na hruď, držíc ho mu olíznul krk.

Gerard přerušil zpěv a využil toho žhavého momentu, který rád se svým kytaristou předváděl. Pustil jednou rukou mikrofon a zajel Frankovi prsty do vlasů, čímž způsobil, že obecenstvo začalo šílet.

Zkažené myšlenky proběhly Frankovo hlavou, i když možná vypadal nevinně. První pohled klame. Chtěl si to užít.

Kousal Gerarda do krku, aby ho co nejvíc vzrušil. Rukama sjel na jeho boky a prsty se dotkl Gerardova studeného kovového pásku.

Uvolnil pásek a rozepl mu zip. Poté srčil ruku do jeho kalhot...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sally Sally | E-mail | Web | 26. února 2009 v 20:13 | Reagovat

<333

2 Dannie Dannie | Web | 26. února 2009 v 22:17 | Reagovat

už som komentovala na RID, ale môj koment bol mierne... ako to nazvať...? to je jedno :)

proste si myslím, že ste si vybrali skvelú story :) síce som ju nečítala, ale prvý diel vyzerá, že sa z toho vykľuje niečo na čom budem dokonalo závislá :)

teším sa na pokračovanie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama