The Bet (3)

2. března 2009 v 18:04 | preklad Sally |  The Bet
,,Oh bože.. ano'' zasténal Gerard, šeptajíc když ucítil Frankovo ruce blízko boule ve svých kalhotách.

Frank zavrčel, což mu nebylo vůbec podobné a chytil Gerarda za vlasy. S tím ho vtáhl do nejbližší kabinky, vrazil do dveří a přirazil Gerardovo tělo na zeď. V tu chvíli se vrhl hladově po jeho rtech. Když Gerard zalapal po dechu z nečekaného polibku, Frank mu strčil jazyk do pusy a začal s ním v jeho ústech kroužit, ochutnávajíc každý kousek jeho horkých rtů.

Neochotně vyndal ruce z Gerardových dlouhých vlasů a přesunul je dolů k jeho kalhotám. Stahujíc už rozepnutý pásek, rozepl kalhoty a poté i zip. V ten moment byli Gerardovo džíny i boxerky dole.

,,Fuck!'' zakřičel Gerard, odtahujíc se od jeho úst z nedostatku vzduchu. Frankie vzal Gerardův problém do dlaně a pohyboval rukou drsně nahoru a dolů. Levou rukou běhal prsty po Gerardově břiše, kde ho nehty vzrušeně škrábal.Frank zjistil, že jeho plíce jsou ve výhodě díky tomu, že když Gerard zajel prsty do jeho vlasů a lapal po trošce vzduchu, mohl se Frank věnovat jeho krku. Sál místo, kde cítil jeho puls a kousal ho, což způsobilo, že Gerard křičel ještě víc. Olizujíc pokousaná místa, aby ho uklidnil se Frankie dostával pomalu k zemi na kolena.

,,Fuck! Oh, ježiši.. shit! Franku.'' knučel a sténal Gerard, když ho najednou zaplavila slast jak ucítil horká a mokrá ústa, která obemkly jeho erekci.

Tvrdě Gerardův penis sál a kroužil mu jazykem po celé délce, držíc ho za boky, aby ho nedusil.
Vzal jeho předkožku něžně do zubů a tiše se zasmál, když uslyšel jak hlasitě Gerard zasténal. Gerard hned na to zasténal znovu, když ucítil vibrace, které proudily celým jeho tělem.

Gerard zvrátil hlavu a praštil se do zdi za ním v moment kdy ucítil to známé teplo v podbřišku.

,,Fuck Franku, jsem tak blízko.''

Slyšíc to, Frank začal sát Gerardův penis ještě tvrději a po celé délce ho okusoval zoubky.

Frank cítil jak Gerard těžce oddechuje a celé jeho tělo se napnulo, s hlasitým výkřikem se udělal. Polykajíc tu hořkou tekutinu, Frank použil jazyk aby jej očistil.

Gerardovi se podlomily kolena a padl do Frankova náručí. Zrychleně oddechujíc, položil svou hlavu na Frankovo rameno, mezitím co ho Frank hladil jemně ve vlasech.

Oba nadskočili když uslyšeli klepání na dveře a uslyšeli Rayův křik.

,,Hey Gerarde, seš tam? Musíme se vrátit na stage a taky nemůžeme najít Franka!''

,,Za minutku jsem tam,'' zakřičel Gerard přes dveře a opřel si hlavu o zeď.

,,A vyzvednu i Franka!''

,,No jo, tak si ale už pospěš!''

Frank se na Gerarda ostýchavě usmál a zapl mu džíny.

Gerard pomalu vstal a podal Frankovi ruku. Dívajíc se na bouli v jeho kalhotách, pozvedl obočí a zašeptal tiše do Frankova ucha -

,,O tohle se postarám později.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dannie Dannie | Web | 2. března 2009 v 21:41 | Reagovat

myslím, že prvé slová tejto časti hovoria za všetko... Och, bože... ano :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama